Ovi Mapy przemówią do ciebie twoim własnym głosem


Mapy do GPS-ów od Nokii wzbogaciły się o nową, zabawną funkcjonalność. Oprócz udostępnionych przez fiński koncern lektorów do głosowej nawigacji, możemy też wykorzystać własne nagrania.

Reliance Big Entertainment, indyjski gigant w branży rozrywkowej, kupił połowę udziałów brytyjskiego koncernu Codemasters. Inwestycje nadzorował Zapak Digital Entertainment. Firma Biostar zapowiedziała kolejne modele płyt głównych z nowymi chipsetami od AMD. Tym razem są to konstrukcje oparte na układzie AMD 870 - T-Series TA870 i TA870+. Poza paroma reklamami, o kontrolerze Sony wciąż wiadomo niewiele. Zmienić to ma film, który pokazuje, jak sprawdza się on w akcji.Casio prezentuje swój nowy aparat cyfrowy z matrycą o rozdzielczości 12 Megapikseli i odbiornikiem GPS, który w odróżnieniu od większości kompaktów, służy nie tylko do geo-tagowania. To nie do końca taki komputerowy robak, jakiego byśmy się spodziewali. Ekran MacBooka Pro, a konkretniej kursor myszki na nim wyświetlany, zaatakowała modliszka. Gra Portal, która została udostępniona za darmo z okazji premiery Steama i związanych z nim gier na Mac OS X i Linuksa (tu w wersji beta), została pobrana już 1,5 miliona razy.

W ramach studiów dostępne są specjalności: 1) Nowe Media Prasa Edytorstwo (media jako środek komunikacji społecznej, dziennikarstwo prasowe i internetowe, ...
Lokalizacja: Lublin - Rodzaj: studia licencjackie / inżynierskie

"My też jesteśmy w Unii Europejskiej... my też jesteśmy konkurencyjni!" PROJEKT SZKOLEŃ PROMOCYJNYCH: Wsparcie potencjału firm na konkurencyjnym rynku J&J Grupa Szkoleniowo ...
Lokalizacja: Gdynia - Rodzaj: kurs / szkolenie Do tej pory to zazwyczaj firma Apple i jej produkty były ofiarami kopiowania ich konstrukcji. Tym razem jednak sytuacja jest odwrotna i to Apple jest oskarżane o skopiowanie cudzego projektu.

Słysząc nazwę iTablet, bez cienia wątpliwości założyć można, że to produkt Apple'a. Nic bardziej mylnego - to urządzenie brytyjskiej firmy X2. W przyszłym miesiącu firma Sony uruchomi sprzedaż odświeżonych "notebooków" serii VAIO P, wyposażonych w ekrany o przekątnej 8 cali. Nowe VAIO P zostały wzbogacone między innymi o GPS, akcelerometr oraz panel dotykowy z przyciskami. W ofercie firmy Cooler Master pojawiła się nowa wersja obudowy HAF 922. Nowość należy do limitowanej edycji i od oryginału odróżnia ją to, że jest cała czerwono-czarna - także wewnątrz. Obudowa należy do kategorii midi-tower. jej wymiary to 253 x 502 x 563 mm, a waga 8,7 kilograma.Czyżby coś niedobrego działo się w firmie Microsoft, a konkretnie w gronie programistów? W sieci pojawiły się doniesienia o kolejnej poprawce dla systemu Windows, która sprawia części użytkowników poważne problemy. Nie zamierzamy uczyć włamywania się do banków internetowych ani oszukiwania e-sklepów za pomocą fałszywych numerów kart płatniczych. Pojawiła się nowa wersja przeglądarki Chrome w wersji dla Windows, Linuksa i Maka. Główną nowością jest wbudowanie w aplikację wtyczki Flash Player.

Kamera ART MagiCam – nowe spojrzenie w sieć


Nowością w ofercie akcesoriów komputerowych marki ART wprowadzoną na rynek przez firmę Multioffice jest kamera internetowa MagiCam o symbolu AC-25.

Lustrzanka Sony dla początkujących


Obok lustrzanek bez lustra z serii NEX, Sony dodaje do swojej oferty również lustrzankę dla początkujących Alpha A290, wyposażoną w 14,2-megapikselowy czujnik APS-C.

Doradca Podatkowy - kurs weekendowy Katowice (Katowice)


Źródła i wykładnia prawa - Administracja finansowa - Zobowiązania podatkowe - Postępowanie administracyjne (podatkowe) - Podatek od spadków i darowizn ...
Lokalizacja: Katowice - Rodzaj: kurs / szkolenie

Pobierz Ubuntu 9.10 w wersji finalnej!


Niespełna tydzień po wydaniu wersji RC, Canonical wydaje ostateczną wersję swojej najnowszej dystrybucji Linuksa - Ubuntu 9.10, znanej również jako Karmic Koala.

Prawo pracy dla menedżerów i specjalistów HR (Warszawa)


Rekrutacja pracowników. Wynagrodzenia (płace, premie i nagrody). Ocena pracowników. Praca w godzinach nadliczbowych dopuszczalna praktyka. Relacje pracownik kierownik. Mobbing, dyskryminacja, molestowanie. Tajemnica pracodawcy i ...
Lokalizacja: Warszawa - Rodzaj: kurs / szkolenie

Gdyby chcesz wykorzystać spośród pomocy prawnej zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii. Jurysta Wrocław specjalizuje się w środku każdej tematyce prawniczej. Nasza jajecznik Wrocław spośród sukcesami zajmuje się sprawami prawniczymi odkąd wielu lat. Nasze usługi prawnicze cechuje suty stopień usług również konkurencyjne ceny na tle innych wrocławskich kancelarii prawniczych. Każda wskazówka prawna Wrocław zostaje przedstawiona na wysokim poziomie. Skorzystaj spośród usług naszej kancelarii, i na niechybnie negacja logiczna będziesz wystrychnięty. Mamy wielce duże wprawa wewnątrz sprawach karnych plus rozwodowych. Spośród naszymi prawnikami Wrocław na widać będziesz kontent po zakończeniu sprawy prawniczej. Jajecznik Wrocław owo

prawnik Wrocław

nieustannie usługi na najwyższym poziomie. Porady prawne Wrocław wiecznie przeprowadzamy udzielane są bez truchło czasowej. Wysoka efektywność naszych prawników Wrocław owo główna przymiot, która charakteryzuje naszą kancelarię prawniczą Wrocław. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszej kancelarii prawniczej we Wrocławiu. Wrocław owo pozycja dokąd świadczą usługi nasi prawnicy także radcy prawni. Od momentu wielu lat oferujemy porady prawne Wrocław mieszkańcom Wrocławia dodatkowo całej Lokalny. Długoletnie praktyka naszych adwokatów Wrocław pozwala na pozytywne na rzecz naszych klientów końcówka większości spraw, których podejmują się nasi prawnicy Wrocław. Nasza kalncelaria prawna mieści się w środku samym główny punkt Wrocławia. Dojście aż do naszej kancelarii znajdziesz na naszej stronie. Nasi prawcownicy - radcy prawni także adwokaci są nieustannie dostępni na rzecz naszych klientów. Możesz liczyć naszemu doświadczeniu. Zasada owo negacja logiczna tyko polski fach, tymczasem i zapał, którą dzielimy się spośród naszymi klientami. Zapraszamy aż do skorzystania spośród usług naszych prawników Wrocław.